Katarzyna Stec – Metamorfozy PZO

Katarzyna Stec – Metamorfozy PZO

Witajcie Kochani, nazywam się Katarzyna Stec.

Jestem mamą dwójki małych brzdąców i od zawsze miałam obsesję na punkcie mojego brzucha oraz ud. Po dwóch ciążach boczki mi się powiększyły jeszcze bardziej.
Ponad miesiąc temu natknęłam się na przemiany dziewczyn, które uczestniczą w Programie Zdrowego Odżywiania. Po tygodniu rozważań wszystkich za i przeciw przystąpiłam do Programu PZO i nie żałuję. Zaledwie przez miesiąc schudłam 4 kg i zgubiłam 34 cm w obwodach. Z jednej strony to niewiele, a z drugiej bardzo dużo w tak krótkim czasie! I co najważniejsze ja widzę efekty i coraz lepiej czuję się sama ze sobą.
Zgubienie warstwy tłuszczyku to tylko jeden z plusów bycia w Programie Zdrowego Odżywiania. Od kiedy zaczęłam stosować kilka prostych zasad, a także uważać na to co jem i pić wodę w większych ilościach, zniknął uporczywy ból głowy, który od 2 lat towarzyszył mi dzień w dzień. Tomografia oraz przeróżne badania nie wykazywały żadnych nieprawidłowości, a lekarze nie potrafili odpowiedzieć na pytanie skąd ten ból. Okazało się, że była to bardzo prosta rzecz – zmiana stylu odżywiania. Tylko tyle albo aż tyle trzeba było zrobić, aby czuć się dobrze ze sobą.
Jestem wdzięczna losowi za Program Zdrowego Odżywiania. Lecę dalej, po to aby pierwszy raz w życiu założyć strój kąpielowy i czuć się dobrze sama ze sobą.
Katarzyna Stec