Editt Matwiejczyk – Metamorfozy PZO

Editt Matwiejczyk – Metamorfozy PZO

Witajcie kochani, jestem Editt Matwiejczyk

Chciałam podzielić się z Wami moją historią w Programie Zdrowego Odżywiania.
Na samym początku zanim dołączyłam do PZO, starałam się na własną rękę pozbyć niechcianych kilogramów i odstającego brzucha. Niestety zupełnie mi to nie wychodziło. Któregoś pięknego dnia, gdy ubierałam się do pracy, moje spodnie rozmiar 40 strzeliły mi na pupie. Wtedy szala goryczy się przelała i postanowiłam coś ze sobą zrobić.
O Programie PZO dowiedziałam się od koleżanki, która już brała w nim udział. Długo się nie zastanawiałam, ale w końcu podjęłam decyzję, że muszę spróbować i obecnie jestem już 6 miesiąc w gronie szczęśliwców. Cieszę się bardzo, że wybrałam właśnie tą drogę.
Dzięki PZO zmieniłam całkowicie nawyki żywieniowe, czuję się lżejsza i pełna energii. Nauczyłam się jak świadomie robić zakupy, jak komponować posiłki, aby były zdrowe i jednocześnie obfite. Zaczynałam udział w Programie z wagą 65 kilogramów, a obecnie moja waga pokazuje 56 kg. Pozbyłam się 9 kilogramów i aż 46 cm z obwodów z czego jestem bardzo dumna!
W końcu wskakuję w spodnie rozmiar 36, a pęknięty rozmiar 40 poszedł w niepamięć. Zakupiłam nawet rowerek stacjonarny na którym staram się regularnie ćwiczyć. Program zmotywował mnie do większej aktywności fizycznej, dzięki czemu pozbyłam się odstającego brzucha, który pozostał mi po dwóch ciążach. Będąc mamą samotnie wychowującą dwóch kochających chłopaków trzeba mieć dużo energii, a to właśnie osiągnęłam z Programem Zdrowego Odżywiania!
Wiem na pewno, że PZO zostaje ze mną na zawsze.
Editt Matwiejczyk