Lucyna Machola – Metamorfozy PZO

Lucyna Machola – Metamorfozy PZO

Cześć, jestem Lucyna!
Jestem mamą 12-latki i pomyślałam, że czas zadbać o siebie. Podjęłam decyzję, że czas na to, aby lepiej się czuć sama ze sobą i w końcu pięknie wyglądać.
Nigdy nie należałam do najszczuplejszych, ale to nie przeszkadzało mi przynajmniej w życiu codziennym, towarzyskim czy podczas wykonywanie mojej pracy. Czas, złe nawyki żywieniowe, ciąża zrobiła swoje – moja waga tylko skoczyła do góry.
Waga wzrastała, a samopoczucie było coraz gorsze. Zdecydowałam, że czas najwyższy się wziąć za siebie i próbowałam działać na własną rękę. Na początku efekty były super, ale z czasem pojawił się efekt jojo, a do tego wykryto u mnie niedoczynność tarczycy i Hashimoto.
Niestety moje samopoczucie było fatalne i tylko się pogarszało. Odczuwałam wieczne zmęczenie, senność, a do tego puchłam w oczach. Nie poddawałam się jednak i szukałam dalej rozwiązania dla siebie.
Trafiłam na PZO Program Zdrowego Odżywiania, w którym zostałam niesamowicie miło przyjęta. Do tego ubywające kilogramy i coraz lepsze samopoczucie sprawiło, że czuję się w końcu fantastycznie. I przede wszystkim czuję się świetnie sama ze sobą.
W ciągu 15 tygodni pozbyłam się 20 kilogramów. Mój wygląd i moja zmiana mówią same za siebie.
Mam dużo więcej energii, nauczyłam się zdrowo jeść, a kilogramy i centymetry nieustannie lecą w dół. Nie chodzę już tak rozdrażniona, senna i co ważne głodna jak wcześniej.
PZO to mój styl życia i zostaje ze mną na zawsze!
Lucyna Machola