Magda Gawlik

Magda Gawlik

Hej, tu Magda Gawlik!

W Programie Zdrowego Odżywiania jestem od ponad dwóch lat. Naprawdę bardzo długo szukałam sposobu na siebie i swoje problemy związane ze zdrowiem. Nie chciałam niczego na chwilę, chwilowej zmiany, ale pragnęłam zmiany na stałe, takiej która zostanie ze mną na zawsze.
Od kilku lat zmagałam się z licznymi nadżerkami żołądka. Miałam ciągłe bóle brzucha, nudności, brzuch wzdęty jak balon i miałam już tego naprawdę serdecznie dosyć. Zażywałam różnego rodzaju leki, które pomagały tylko na chwilę, później wszystko wracało i tak w kółko.
Ciągle brakowało mi energii, a rano budziłam się bardziej zmęczona, niż kiedy kładłam się wieczorem po całym dniu. Kondycja mojej skóry i włosów pozostawiały wiele do życzenia: ciągle wypadały, były matowe, a skóra była przesuszona. I wtedy nadeszła w końcu ta chwila, w której zadecydowałam, że muszę coś zmienić!
Na szczęście na mojej drodze stanęło #PZO, czyli Program Zdrowego Odżywiania i to była najlepsza decyzja jaką mogłam dla siebie podjąć. Jestem sobie za to ogromnie wdzięczna, każdego dnia dziękuję sobie, że wtedy nie stchórzyłam.
To właśnie w programie nauczyłam się jak jeść zdrowo, regularnie i w końcu wiem jak odpowiednio komponować posiłki. Dzięki programowi zmieniłam swoje nawyki żywieniowe już na stałe. W końcu mam mnóstwo energii, włosy rosną jak szalone, a moja skóra jest bardzo nawilżona. Nie pamiętam kiedy używałam balsamu nawilżającego!
Oprócz efektów zdrowotnych, które uzyskałam dzięki programowi, straciłam również 7 kilogramów, których również chciałam się pozbyć. Jednak najważniejsze dla mnie jest to, że od dwóch lat nie muszę zażywać leków, a moje dotychczasowe dolegliwości z żołądkiem całkowicie ustąpiły.
Nauczyłam się obserwować swój organizm i wiem co jest dla niego najlepsze. Już teraz wiem, co robić, żeby dobrze funkcjonował przez kolejne lata. Nie wyobrażam sobie już innego stylu życia i nie zamienię #PZO na nic innego.
Dobre samopoczucie to podstawa!
Magda Gawlik
Odwiedź mnie na Facebooku
Jesteś tutaj » Home » Projects » Metamorfozy z PZO » Magda Gawlik