Monika Hołub

Monika Hołub

Cześć wszystkim, jestem Monika Hołub.

Zacznę od początku… Długo szukałam sposobu na siebie, miałam problem z nadwagą po ciąży. Po porodzie ważyłam 59 kilogramów przy wzroście 148 centymetrów.
Po ciąży wstydziłam się tego jak wyglądam. Jadłam bardzo nieregularnie, 2-3 posiłki dziennie, piłam mało wody i bardzo lubiłam podjadać słodycze. Do tego wszystkiego cierpiałam na niedoczynność tarczycy, co niestety bardzo mocno odbijało się na mojej wadze.
Nie mogłam patrzeć na siebie w lustrze, a moja twarz wyglądała jak księżyc w pełni. Najpierw próbowałam dietetyka, ale efekt tego był taki, że dietetyk dużo bardziej uszczuplił mój portfel niż mnie. Do tego brakowało mi motywacji i wsparcia, a więc zrezygnowałam.
Aż w końcu poznałam PZO – Program Zdrowego Odżywiania, który totalnie zmienił moje życie na duży plus. Do Programu weszłam 31 lipca 2018 roku z wagą 54 kilogramy.
Na początku stycznia 2019 roku moja waga spadła do 46 kilo. Miałam oczywiście swoje wzloty i upadki, ale pod koniec listopada 2019 roku wzięłam się za siebie i zaczęłam ćwiczyć. W połączeniu ze zdrowym odżywianiem, moja waga spadła do 45,2 kg i tak zostało do dziś!
Dzięki PZO nauczyłam się jak zdrowo jeść i czym się kierować przy wyborze produktów. Schudłam łącznie prawie 9 kg., a moje włosy, które zaraz po ciąży wypadały mi garściami w końcu odżyły i jest ich znacznie więcej. Zresztą, nie tylko moje włosy odżyły, ale ja również! Nabrałam pewności siebie i pozbyłam się swoich kompleksów.
W końcu mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwą kobietą i czuję, że żyję!
Monika Hołub
Odwiedź mnie na Facebooku