Emilia Porębska

Emilia Porębska

Witajcie, nazywam się Emilia Porębska

Na początku wam powiem że jestem mama trójki dzieci. Jak stanęłam na wagę i pokazało mi 90 kg, to byłam naprawdę przerażona. Pomyślałam wtedy że już po mnie! Na zawsze zostanę gruba i nigdy nie uda mi się tego wszystkiego zrzucić! Czułam się z tym naprawdę okropnie.
Było mi ciężko wychodzić na spacery, a nawet bawić się z moimi dziećmi, każda czynność sprawiała mi trudność. Byłam ociężała, senna i nie miałam ochoty kompletnie na nic.
Próbowałam i przeszłam przez naprawdę wiele różnych diet i nic z tego nie przynosiło rezultatów. Jak udało mi się zrzucić 2 kg, to zaraz byłam w stanie przybrać 3. Byłam załamana i powoli traciłam nadzieję, że cokolwiek uda mi się zmienić.
Aż w końcu w moim życiu pojawiło się PZO, czyli Program Zdrowego Odżywiania. Z początku się obawiałam porażki, tak jak w przypadku wszystkich innych diet, których próbowałam, ale ku mojemu zdziwieniu, zaczęłam regularnie gubić nadprogramowe kilogramy! W końcu pozbyłam się również efektu jojo i zaczęłam zmieniać swoje złe nawyki odżywiania na smaczne, zdrowe posiłki.
Nie tylko zgubiłam zbędne kilogramy, ale  co najważniejsze w tym wszystkim jestem pełna energii, nie jestem senna i czuje się dużo, dużo lżejsza. Jestem naprawdę szczęśliwa. Jestem pełna nadziei, lecę dalej, bo wiem, że mój cel już jest blisko. Minęły trzy miesiące odkąd jestem w PZO i te trzy miesiące zmieniły moje życie na lepsze.
Emilia Porębska
Odwiedź mnie na Facebooku