Jola Czerwonka

Jola Czerwonka

Witajcie Kochani, nazywam się Jola Czerwonka

Tak! To ja! Ta osoba na zdjęciu, którą widzicie, to jedna i ta sama osoba. Kiedyś byłam zmęczona, opuchnięta, sfrustrowana poprzez moje fatalne samopoczucie i nadprogramowe kilogramy. Miałam ciągłe problemy z cerą: wieczne, czerwone krostki, cera była szara i ziemista. Nigdzie nie wychodziłam bez makijażu. Do tego wszystkiego nabawiłam się anemii, która jeszcze bardziej pogorszyła moje samopoczucie. W końcu powiedziałam sobie dość! Trzeba coś z tym zrobić, bo dłużej tak być nie może.
Dziś jestem nie tylko osobą szczęśliwą, ale również zdrową i pełną energii. Dziś jestem również osobą, która wyleczyła się z anemii i w pół roku straciła 16 zbędnych kilogramów. Jestem w końcu zadowolona sama z siebie i wiem, że mogę osiągnąć wszystko! Jestem już rok w Programie Zdrowego Odżywiania, ani przez chwilę nie miałam efektu jojo, co zresztą widać na zdjęciu. Oprócz braku efektu jojo i utraty zbędnych kilogramów mam też zdecydowanie lepsze samopoczucie! Czuję się super komfortowo i nieskromnie powiem, że równie super wyglądam. Moja skóra nabrała zdrowego wyglądu, jest promienna, a problemy z wysypką odeszły w niepamięć. Jakby tego było mało mój cellulit całkowicie zniknął, a obwisła skóra na brzuchu, która została mi po 4 ciążach, po prostu całkowicie zniknęła. Z rozmiaru 44 zeszłam na 36 i dziś w końcu czuję, że żyję!
Jestem ogromnie wdzięczna, że Program Zdrowego Odżywiania stanął na mojej drodze i że zdecydowałam się wziąć w nim udział! Jeżeli nie wiecie od czego zacząć swoją przemianę, zacznijcie właśnie od uczestnictwa w programie. Krok po kroku wasza trenerka przeprowadzi Was przez program, a wy każdego dnia będziecie mogli dostrzec zmianę. Każdego dnia będziecie mogli zobaczyć coraz lepszą wersję siebie i cieszyć się życiem. Motywacja i zaangażowanie szybko stają się w programie Twoją rutyną.
Jola Czerwonka
Odwiedź mnie na Facebooku