Katarzyna Adjuk

Katarzyna Adjuk

Hejka, jestem Katarzyna Adjuk.

Jestem mamą dwójki wspaniałych urwisów, ale każda ciąża zostawiła po sobie nadprogramowe kilogramy. Przytyłam ponad 20 kilogramów.
W czasie ciąży nie przeszkadzało mi to jakoś bardzo, bo najważniejsze były dla mnie moje pociechy, które nosiłam pod sercem.
Niestety przyszedł taki moment, gdzie waga zatrzymała się na 93 kilogramach i stała w miejscu, a ja byłam załamana. Wszystkie moje próby pozbycia się tych zbędnych kilogramów, nie przynosiły żadnych rezultatów. Szukałam pomocy z zewnątrz, bo sama nie radziłam sobie z tym wielkim nadbagażem.
Moją przygodę z Programem PZO rozpoczęłam w marcu 2018 roku. Był to czas, kiedy karmiłam piersią moją 7 miesięczną wówczas córeczkę. Była to najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłam.
Dzięki Programowi PZO moje życie obróciło się o 180 stopni. Nauczyłam się zdrowo odżywiać, teraz w końcu wiem co jeść i w jakich ilościach. Wiem czego muszę unikać, i co najważniejsze, moje „niechciane kilogramy i centymetry,” są już tylko wspomnieniem.
Teraz czuję się świetnie. Jestem szczęśliwą spełnioną mamą i żoną. Przez niecałe 5 miesiecy schudłam 20 kg. Czuję się fantastycznie, PZO odmienił moje życie. Jestem dumna z siebie, a jedyne czego mogę żałować to tego, że tak długo zwlekałam z decyzją. Ale jak to mówią: lepiej późno niż wcale!
„Ten kto nie chce, znajdzie powód, ten kto chce, znajdzie sposób…”
Ja chciałam i znalazłam „sposób”, którym jest Program Zdrowego Odżywiania!
Katarzyna Adjuk
Odwiedź mnie na Facebooku