Dorota Gracz

Dorota Gracz

Witam Was, nazywam się Dorota Gracz i niedawno skończyłam 51 lat.

Moja historia z Programem Zdrowego Odżywiania rozpoczęła się około rok temu.
Bardzo długo szukałam sposobu na utratę wagi, ponieważ miałam już naprawdę dosyć niewygodnych i obszernych ciuchów. Miałam dosyć ciągłego i przewlekłego uczucia zmęczenia. Każdego dnia wstawałam niewyspana, nie miałam siły nic robić, zupełnie nie miałam energii i czułam jak powoli dopada mnie depresja.
Bardzo długo biłam się z myślami, ponieważ nie widziałam już żadnej nadziei na poprawę swojej wagi, aż w końcu znalazłam w sieci ciekawy post. Od razu wzbudził on moje zainteresowanie i bez zastanowienia zdecydowałam się na niego odpowiedzieć.
Zawsze byłam niedowiarkiem, ale pomyślałam, że przecież nic nie tracę, a może akurat warto spróbować!
I tak rozpoczęła się moja przygoda i wyzwanie z programem – w końcu rozpoczęłam swoją upragnioną przemianę.
Już po tygodniu wiedziałam, że to była moja najlepsza decyzja. Zgubiłam w pierwszym tygodniu 2,2 kg i to był dla mnie ogromny szok. Po niespełna 3 miesiącach zgubiłam 12 kg i prawie 50 cm w obwodach, aż w końcu osiągnęłam swój cel, jaki sobie wyznaczyłam na samym początku swojej drogi do przemiany. Utrzymuję ten wynik do tej pory i wynosi on 58 kg.
Będąc w Programie Zdrowego Odżywania nauczyłam się jak zdrowo i dobrze się odżywiać. Wróciła mi energia i chęci do życia, a także moje dobre samopoczucie. Mogę pochwalić się szczupłą sylwetką, nie wstydzę się już nosić dopasowanych sukienek, których nie nosiłam od wielu lat.
Dzięki PZO jestem pozytywnie nastawiona do życia, więcej się uśmiecham, robię rzeczy które kiedyś były dla mnie niemożliwe, jestem otwarta na nowości. W końcu czuję się dobrze sama ze sobą i ze swoją nową wagą.
Udział w Programie Zdrowego Odżywiania to najlepsza rzecz jaka mnie dotychczas spotkała w życiu.
Uwierzcie w siebie!
Dorota Gracz
Odwiedź mnie na Facebooku
Jesteś tutaj » Home » Projects » Metamorfozy z PZO » Dorota Gracz