Kamila Bochenek

Kamila Bochenek

Cześć, nazywam się Kamila Bochenek

W Programie Zdrowego Odżywiania jestem już od trzech miesięcy i mam za sobą same pozytywne zmiany. Swoją cudowną przygodę w Programie PZO zaczęłam z końcem lutego 2021. Śmiało mogę powiedzieć, że była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Jestem bardzo zadowolona, że ją podjęłam.
W ciągu zaledwie 13 tygodni zrzuciłam prawie 8 kg bez głodu – jadłam do syta. Wystarczyło podejmować świadome decyzje i wybierać odpowiednie składniki. Do tego posiłki zawsze były smaczne, zdrowe i bogate w witaminy.
Cudownie móc w końcu ubrać rajstopy, które nie uciskają mnie z każdej strony. Wraz z utratą kilogramów przyszło świetne samopoczucie. Wstaję rano wypoczęta, a moje włosy stały się dużo mocniejsze i w końcu nie wypadają garściami.
Należę do grupy osób, które raczej od zawsze lubiły gotować i piec, ale od jakiegoś czasu brakowało mi pomysłów na kolejne dania. W Programie PZO uczę się jak szybko mogę przygotować naprawdę coś wyjątkowo pysznego i wykwintnego i cieszyć się dodatkowo swoją wymarzoną figurą i zdrowiem.
Mój mąż jest bardzo zadowolony z naszego codziennego menu i do tego jeszcze schudł. Same korzyści!
Program Zdrowego Odżywiania polecam każdej osobie, która świadomie chce zadbać o swoją sylwetkę, skórę i co najważniejsze o swoje zdrowie.
Kamila Bochenek
Odwiedź mnie na Facebooku