Anna Kasprzyk

Anna Kasprzyk
Hej, jestem Anna Kasprzyk.
Mam 39 lat i jestem szczęśliwą mężatką, a także mamą dwóch cudownych córek w wieku 20 lat i 4 lata. Jestem wesołą, pogodną i kochającą życie osobą. Lubię spędzać czas na łonie natury wraz z moją rodziną i psem. Mam niesamowicie pozytywne nastawienie do życia i wiem, że w dążeniu do wymarzonego celu nie jest w stanie mnie nic zatrzymać.
Ostatnie 15 lat swojego życia, z małą przerwą na drugą ciąże, spędziłam za biurkiem w pracy. Daje mi ona dużo satysfakcji i wyzwań, które bardzo lubię i cenię. Jak na pewno wszyscy wiecie praca przy biurku to praca właściwie tylko i wyłącznie siedząca. Brak ruchu przez większą część dnia doprowadziła do ogromnych zmian w mojej sylwetce, z którymi nie do końca umiałam się pogodzić. Jakby tego było mało, w drugiej ciąży zachorowałam na niedoczynność tarczycy.
Właśnie między innymi przez tarczycę i siedzący tryb życia zaczęłam się zmagać z nadwagą, złym samopoczuciem, ospałością i całkowitym brakiem energii. Zaczęłam więc szukać sposobu na moje dolegliwości i problemy. Chciałam szybko znaleźć rozwiązanie i potrzebowałam w tym wsparcia. Wtedy trafiłam na PZO – Program Zdrowego Odżywiania.
Przystępując do Programu Zdrowego Odżywiania nie do końca wierzyłam, że to się może udać. Po miesiącu uczestnictwa w Programie już wiem, że mogę wszystko. Nic i nikt mnie nie zatrzyma. Teraz jestem lżejsza o 5,6 kilograma i mam 35 cm mniej z obwodach, a to jeszcze nie koniec.
Nauczyłam się jeść zdrowo, smacznie i przy tym się nie głodzę. Przykładam dużą wagę do tego co jem i przede wszystkim nauczyłam się jak mądrze robić zakupy. A co najważniejsze moje samopoczucie, figura, wygląd skóry oraz włosów zaczął się poprawiać i zmieniać na lepsze. W końcu wiem, że mogę wszystko.
PZO zostaje ze mną na zawsze!
Anna Kasprzyk
Odwiedź mnie na Facebooku