Joanna Witkowska

Joanna Witkowska

Cześć, jestem Joanna Witkowska i oto moja historia

Jestem w programie od 9 lutego 2018 roku, mam 47 lat i  jestem mamą 3 synów: 26 lat, 24 lata i 3,5 latka. Najmłodszy synek, najbardziej wyczekiwany, ale też niestety najbardziej spustoszył mój organizm.
Po trzeciej ciąży nie dość, że nie mogłam schudnąć, to jeszcze włosy wypadały mi dosłownie garściami. Paznokcie i cera zrobiła się sucha jak wiór i szara, a moje wyniki krwi były beznadziejne. Byłam bardzo bliska anemii.
Ciągle czułam się senna i zmęczona oraz zła na cały świat. Wyjście na spacer z małym dzieckiem kosztowało mnie sporo wysiłku i wstydu, nie miałam chęci na nic.
Ale w końcu nadeszła ta chwila, w której powiedziałam dość i postanowiłam wziąć się za siebie. Jak widać na zdjęciach – zdecydowanie się opłacało! Ale to nie tylko zmiana mojego wyglądu, to przede wszystkim, co najważniejsze, znaczna poprawa mojego zdrowia!
Teraz jestem szczęśliwa mamą, wesołą, szczęśliwą i pełną energii.
Ale to nie wszystko, Program Zdrowego Odżywiania poprawił stan moich włosów, moich paznokci, a moja cera zrobiła się sprężysta i rozświetlona. Moje wyniki krwi są fenomenalne – o anemii nie ma nawet mowy. Nie odczuwam zmęczenia, nie jestem marudna, wychodzę na spacer z wielką ochotą, a nawet biegam z moim najmłodszym synem.
Joanna Witkowska
Dowiedz się więcej o Programie PZO
Jesteś tutaj » Home » Projects » Metamorfozy z PZO » Joanna Witkowska