Iwona Chocholewska

Iwona Chocholewska

Cześć, jestem Iwona Chocholewska.

Pamiętam, że już od dziecka miałam spore problem ze swoją wagą. Już jako nastolatka i potem po porodzie już jako mama.
Stosowałam wiele diet, niestety jak już udało mi się cokolwiek schudnąć, to potem od razu przybierałam na wadze z powrotem. Najgorzej było, kiedy po drugiej ciąży nie moglam zgubić ani grama, waga była jak kamień – nie do ruszenia. Ważyłam niezmiennie 89 kg., byłam załamana, czułam się bardzo gruba, ociężała i nie mogłam na siebie spojrzeć w lustro. Niby się uśmiechałam, ale tak naprawdę wewnętrz siebie zalewałam się łzami. Było mi bardzo źle, nie miałam zupełnie siły dla moich maluchów.
Na szczęście poznałam Program Zdrowego Odżywiania. Było to 3 lata temu, ale pamiętam ten dzień, jakby to było dziś. Pamiętam jak zobaczyłam to światełko w tunelu i szansę na to, że mogę wrócić do wagi sprzed ciąży i poprawić moje samopoczucie. Już po pierwszym tygodniu widziałam pierwsze efekty i wiedziałam, że nie będę żałować swojej decyzji.
Po 4 miesiącach zgubiłam 14 kg. Dziś ważę 75 kg, a moje ciało stało się jędrniejsze, pozbyłam się cellulitu, cera stała się ładniejsza, promienista i mam mnóstwo energii na zabawy z moimi ukochanymi dziećmi. Jem smacznie i zawsze do syta. W Programie Zdrowego Odżywiania nauczyłam się jak jeść i jestem pewna, że dzięki nabytym nawykom moja waga już nigdy nie wróci. Jestem szczęśliwa i pożegnałam starą siebie na zawsze!
Iwona Chocholewska
Dowiedz się więcej o programie PZO