Joanna Markowska

Joanna Markowska

Joanna Markowska – moja zmiana

„Chcesz zmiany? Zacznij od siebie!”
Tak więc zrobiłam.
Cześć, nazywam się Joanna Markowska. Zanim poznałam Program Zdrowego Odżywiania byłam załamana. Moją chorobę ze smutkiem nazywałam DOŻYWOCIEM. Każdego poranka tabletka i myślałam, że tak będzie do końca życia. Męczyłam się z dolegliwościami i nadmiarem kilogramów.
W Programie Zdrowego Odżywiania jestem od listopada 2015 roku. Właśnie wtedy wprowadziłam zdrowe nawyki żywieniowe, które szybko zaczęły przynosić rezultaty. Efekty były widoczne już po pierwszych tygodniach. W pierwszych 4 miesiącach schudłam 13 kg i to w czasie zimy, bez żadnych ćwiczeń! To było coś niesamowitego i nowego dla mnie. Przed ciążą trzy lata regularnie trenowałam karate i mniej jadłam, a nie miałam takich efektów jak tutaj, w przypadku programu PZO. Od razu pomyślałam: „Joanna, to jest do zrobienia”
Lekarz mówił: – Powinna pani schudnąć. – Ale nie mówił jak jeść, żeby to nastąpiło. Nie dostawałam żadnych zaleceń ani konkretnych wskazówek odnośnie odżywiania. Więc sama szukałam gdzie popadnie, czytałam w necie przeróżne artykuły, stosowałam różne diety, które nie sprawdzały się na dłuższą metę. Przerabiałam to na sobie przez 13 lat, bez skutecznie. Jeśli już trochę schudłam, to wracało z nawiązką. Byłam głodna, a przez to nerwowa i zła. Nie umiałam patrzeć na siebie w lustrze i bardzo się wstydziłam.
Na szczęście znalazłam proste i skuteczne rozwiązanie. Przy niedoczynności tarczycy i bez głodu schudłam 29 kg w rok. Sukcesywnie i bez katowania się ćwiczeniami. Poleciało również mnóstwo centymetrów. Odzyskałam energię i chęci do życia. Już nie unikam ludzi i nie zamykam się w sobie jak kiedyś. Poprawiła się kondycja włosów i paznokci. Odpowiednio nawodniona i odżywiona skóra stopniowo się regeneruje i wchłania, więc nie mam jej w nadmiarze. Ten proces wciąż jeszcze trwa.
Odzyskałam dobre samopoczucie, uśmiech i pewność siebie.
pozdrawiam
Joanna Markowska
Odwiedź mnie na Facebooku