Marzena Wełna

Marzena Wełna

Cześć Wam, nazywam się Marzena Wełna i chciałabym Wam przedstawić moją historię przemiany.

Moja historia przemiany rozpoczęła się około 18 miesięcy temu. Obiecałam sobie wtedy, że chciałabym, a nawet muszę coś ze sobą zrobić! Muszę coś zmienić nie tylko w swoim wyglądzie, ale też w swoim życiu. Byłam gotowa oddać wszystko, aby coś lub ktoś wskazał mi odpowiednią drogę, wspierał mnie i poprowadził za rękę.
Podejmowałam wiele różnego rodzaju prób i byłam już bardzo blisko załamania. I wtedy po raz kolejny wygrało przeznaczenie, natrafiłam na Program Zdrowego Odżywiania i zdecydowałam się wziąć w nim udział. To była najlepsza decyzja mojego życia!
Poczułam wtedy tak ogromną chęć zmiany, że nic nie mogło mnie wtedy powstrzymać. Moja motywacja była ogromna.
Program odmienił całe moje życie. Mogę nawet powiedzieć, że właściwie przewrócił je do góry nogami. Ciężko to nawet opisać słowami jak bardzo zmieniło się moje życie. Zrzuciłam 27 kilo, osiągając tym samym moja wymarzoną wagę, co tylko mnie napędziło, postanowiłam się nie zatrzymywać. Wiedziałam, że osiągnęłam coś, co pozornie było dla mnie nieosiągalne, niemożliwe. Poczułam, że teraz mogę góry przenosić!
Przede  wszystkim, to co jest najważniejsze w tym wszystkim to jestem zdrowa. Wszystkie problemy odeszły wraz z utratą kilogramów. Jestem silniejsza, pewniejsza siebie, stałam się wulkanem energii, poczułam się tak bardzo szczęśliwa że nie da się tego opisać słowami. W końcu się nie wstydzę i jestem z siebie niesamowicie dumna. Pierwszy raz w życiu zrobiłam coś tylko dla siebie.
Zdrowe odżywianie stało się moim sposobem na życie, i wiem, że już nigdy nie zrezygnuję z takiego sposobu odżywiania.
Polecam każdemu udział w Programie Zdrowego Odzywania. Nie tylko tym, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy, ale też tym, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, lepiej się poczuć. Nie bójcie się zmian, zobaczycie, że nie pożałujecie, a możecie tylko na tym zyskać.
Marzena Wełna
Odwiedź mnie na Facebooku

Jesteś tutaj » Home » Projects » Metamorfozy z PZO » Marzena Wełna