Marlena Kapuścińska

Marlena Kapuścińska

Hej kochani, jestem Marlena Kapuścińska

Chciałabym wam opowiedzieć o sobie i o mojej historii przemiany w Programie Zdrowego Odżywiania.
Choruję na tarczycę od młodych lat, a po 3 porodzie moja waga niestety nie wróciła do formy sprzed ciąży. Zostały mi prawie wszystkie przybrane kilogramy, czyli aż 15. Chciałabym nadmienić, że na zdjęciu po prawej stronie nie byłam w ciąży.
Długo się zbierałam, aby wziąć się za siebie i zacząć cokolwiek robić ze swoją wagą. Zupełnie nie miałam motywacji na żadne diety. Kombinowałam na swój sposób, by schudnąć, ale efektem moich wymysłów był niechciany efekt jo-jo i powracające wciąż kilogramy.
Natknęłam się jednak na Program Zdrowego Odżywiania, polecany przez wiele osób, które chwaliły się super efektami i świetnym samopoczuciem. Pomyślałam więc, że warto też tego spróbować. Podejmując się udziału w Programie Zdrowego Odżywiania, sama nie do końca byłam pewna czy to przyniesie jakiekolwiek efekty. Gdy zobaczyłam jednak po 7 dniach, że zgubiłam ponad 2 kilo to zrozumiałam, że to jest właśnie miejsce do którego powinnam była trafić już dawno.
Wsparcie które otrzymuje każda osoba tutaj jest naprawdę bardzo cenne. Dziękuję, że dostałam szansę, by poznać PZO i jestem szczęśliwa, że zaufałam sobie i zdecydowałam się z tej szansy skorzystać. Chciałabym wam się pochwalić moimi wynikami, które osiągnęłam dzięki Programowi Zdrowego Odżywiania, zobaczcie moją przemianę! Lecę po więcej!
Marlena Kapuścińska
Dowiedz się więcej o Programie PZO