Izabela Kiapśnia

Izabela Kiapśnia

Witam Was, nazywam się Izabela Kiapśnia.

Mam 42 lata i wcale się tym nie martwię, bo dzięki PZO czuję się co najmniej o 10 lat młodziej. Od trzech lat stosuję Program Zdrowego Odżywiania i nigdy już z niego nie zrezygnuję.
Wcześniej szukałam wielu innych rozwiązań na lepsze samopoczucie i zdrowy wygląd mojej skóry, jednakże każdy z nich działał tylko na chwilę. Szybko nudziły mnie monotonne diety i brak wsparcia, a do tego ten okropnie długi czas gotowania posiłków! To nie dla mnie!
Dopiero PZO okazało się strzałem w dziesiątkę! Dokładnie tego szukałam: smaczne, zdrowe i kolorowe posiłki, pomoc i wsparcie mojej trenerki prowadzącej i przede wszystkim realne efekty w postaci ubywających kilogramów i centymetrów.
W ciągu pierwszych trzech miesięcy od rozpoczęcia przygody z Programem Zdrowego Odżywiania osiągnęłam swój cel i zobaczyłam na wadze -12 kg. Nauczyłam się w tym czasie jak i co jeść by efekt trwał wiecznie.
Dzięki odpowiedniemu dożywieniu organizmu od roku nie muszę brać leków na cukrzycę typu II, którą wykryto u mnie w 2015 roku. Okazało się, że dieta jest znacznie bardziej skuteczna w działaniu niż leki.
Dziś, gdy patrzę na swoje wcześniejsze zdjęcia jestem szczęśliwa, że zaufałam PZO i skorzystałam z drogi jaką mi wskazano. Dzięki temu takie fotografie jak ta z 2015 roku będą już tylko przykrym wspomnieniem.
Zdecydowanie wolę siebie z teraźniejszości. PZO zostaje ze mną na zawsze!
Izabela Kiapśnia
Odwiedź mnie na Facebooku