Małgorzata Kowaleczko

Małgorzata Kowaleczko

Cześć, jestem Małgorzata Kowaleczko i mam 47 lat.

Zanim poznałam Program PZO bardzo długo szukałam idealnego rozwiązania na moje problemy. Nie ułatwiały tego moje dolegliwości zdrowotne a między innymi wielohormonalna niedoczynność. Ta choroba to trzy niedoczynności (niedoczynność tarczycy, kory nadnerczy i przysadki), które nie pozwalały normalnie funkcjonować.
Nie tylko zmagałam się z suchą i szorstką skórą, łamiącymi się paznokciami, suchymi i wypadającymi włosami ale także miałam problemy z pamięcią, ciągłym zmęczeniem i nerwami. Dodatkowo nie wyglądałam tak jakbym chciała, opona wokół brzucha bardzo mi uprzykrzała życie, gruba nalana twarz i ta niechęć gdy musiałam na siebie spojrzeć w lustrze.
To tylko część moich problemów i na te i inne szukałam rozwiązania. Znalazłam to rozwiązanie w Programie Zdrowego Odżywiania. Już wiedziałam , że cudów nie ma i że to zależy w głównej mierze ode mnie i od stylu odżywiania. Wcześniej próbowałam różnych diet, tabletek o nazwie „cudowne”, które nic mi nie dały.
Program Zdrowego Odżywiania rozpoczęłam 4 lata temu i w ciągu 4 miesięcy schudłam 17 kilogramów. Nie tylko zniknął mój okropny brzuch ale także przestałam mieć problemy ze skórą, włosami czy paznokciami. Zmieniłam się nie tylko wizualnie ale także w środku bo teraz jestem szczęśliwa i z przyjemnością spoglądam w swoje odbicie w lustrze. Tylko jedna decyzja a odmieniła mnie całkowicie..
Małgorzata Kowaleczko
Odwiedź mnie na Facebooku
Jesteś tutaj » Home » Projects » Metamorfozy z PZO » Małgorzata Kowaleczko