Olga Sakwińska – Metamorfozy PZO

Olga Sakwińska – Metamorfozy PZO

Witajcie kochani, jestem Olga Sakwińska.

Mam na imię Olga i chciałabym opowiedzieć Wam, jak Program Zdrowego Odżywiania zmienił moje życie. Byłam okropna i niestety muszę się do tego uczciwie przyznać. Przy wzroście 165 centymetrów ważyłam może tonę mniej od słonia. Naprawdę!
Próbowałam już wszystkiego: głodówki, diety, których nawet nie ma sensu wymieniać, bo lista byłaby bardzo długa. Zawsze było tak tak samo: nie dość, że chodziłam wciąż głodna, to do tego jeszcze zła. A koniec końców kilogramy i tak wracały i to z nawiązką.
Powiedziałam sobie: zrób coś z tym, ale tym razem zrób to z głową!
No i w końcu zaczęłam swoją przygodę z Programem Zdrowego Odżywiania! To była najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć w sytuacji, w której wówczas byłam.
Jem codziennie smaczne, zdrowe, kolorowe posiłki. Już nie głoduję, tylko najadam się do syta! I co najważniejsze, efekty widoczne są już po kilku dniach. To niesamowicie motywuje do dalszego działania!
Uśmiecham się do siebie w lustrze, którego wcześniej unikałam jak ognia. Zaprzyjaźniłam się z moja wagą łazienkową i chętnie na nią staję widząc jak kilogramy lecą w dół.
I jeszcze wartość dodana w gratisie to fakt, że moja cera się bardzo poprawiła. Włosy stały się mocniejsze i bardziej błyszczące.
PZO zostaje ze mną na zawsze!
Olga Sakwińska