Ola Studzińska – Metamorfozy PZO

Ola Studzińska – Metamorfozy PZO

Ola Studzińska i jej historia wyników z Programem PZO

„Cześć, nazywam się Ola Studzińska, posłuchajcie historii o mojej przemianie…

Jesteś grubej kości – tak zawsze każdy do mnie mówił, próbując mnie pocieszyć i uspokoić. Po wielu, wielu próbach, po wielu podchodach do diet – powiedziałam sobie DOŚĆ. Efekt owszem był, ale niestety tylko na chwilę. Nie potrafiłam trzymać się ustalonej diety, miałam problem z zachowaniem systematyczności i tak w końcu doszło do tego, że moja waga przy wzroście 1,52 cm pokazała 114,5 kg…
Tymczasem ja, ukrywałam przed wszystkimi, przed rodziną i przyjaciółmi, swoje prawdziwe samopoczucie. Udawałam, że wszystko jest w porządku – tak było mi zdecydowanie łatwiej. W związku z tym, pojawiały się ciągłe wymówki, kolejne diety, które przecież nie były dla mnie… Boże, przecież kocham słodkie, po co się tak męczyć pytałam sama siebie?! Siłownie, bieganie to dopiero była dla mnie katorga! Tak było, aż poznałam PZO – Program Zdrowego Odżywiania.
-62,5 kg POSZŁO raz na zawsze, nie na chwilę, a na ZAWSZE. Swoją wagę utrzymuję już od ponad 2 lat, ważę obecnie 52 kg. Wyobraźcie sobie jaka to ogromna zmiana dla mnie – dla mojego wyglądu i dla mojego zdrowia oraz komfortu psychicznego. Jak duża jest to różnica w przeciwieństwie do wagi, którą miałam przed Programem PZO.
Jem smacznie, zdrowo, bez większych wyrzeczeń. Udział w programie to teraz sama przyjemność. To nie dieta – to styl życia!
Już na zakończenie mojej historii, spójrzcie tylko na moje zdjęcie i sami zdecydujcie czego chcecie dla siebie i dla swojego zdrowia, samopoczucia i wyglądu.
Trzymam za was mocno kciuki,
Ola Studzińska”