Magdalena Bobek – Metamorfozy PZO

Magdalena Bobek – Metamorfozy PZO

Cześć jestem Magdalena Bobek

Jeszcze nie tak dawno temu żyłam w przeświadczeniu, że muszę zaakceptować swoją figurę. Myślałam, że mojej wagi nie da się już zmienić, w końcu jestem mamą 3 chłopaków.
Rodzina dawała mi mnóstwo szczęścia, jednak ciągle czułam, że czegoś mi brakuje od życia. Mimo moich 27 lat, nie miałam niczego w życiu, co robiłabym z chęcią. Przeglądałam ciągle internet i szukałam czegoś, co pomoże mi to zmienić.
W lipcu 2021 roku postanowiłam wejść do Programu Zdrowego Odżywiania – PZO. To była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Dzięki programowi już prawie osiągnęłam swoje wymarzone 50 kilogramów i sylwetkę sprzed ciąży. Program nauczył mnie przede wszystkim zdrowych nawyków żywieniowych, które ja i mój mąż z radością uczymy naszych dzieci, dając im lepszy i zdrowszy start w przyszłość.
Poczułam, że mogę być lepszą wersją samej siebie – zdrowszą, pewną siebie, taką, która nie kryje się w tłumie, ale idzie w przyszłość z podniesioną głową. Dzięki prostym zmianom jestem szczęśliwsza, bardziej cierpliwa, pełna energii i chęci do życia.
Tam również poznałam wspaniałych ludzi, którzy każdego dnia motywują mnie do dalszego działania. Pokazali mi jak pokochać siebie na nowo. Teraz wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Chcieć to znaczy móc!
Program Zdrowego Odżywiania zostaje ze mną na zawsze!
Magdalena Bobek