Kamila Hybel-Florek – Metamorfozy PZO

Kamila Hybel-Florek – Metamorfozy PZO

Hej, jestem Kamila Hybel-Florek

Nie mogłam już patrzeć na swoje odbicie w lustrze, moja waga po ciążach i przy chorobie Hashimoto pozostawiała dużo do życzenia. Samopoczucie i kondycja również.
Ciągle byłam senna zmęczona bez chęci do życia, nerwowa, szybko się męczyłam, miałam kłopoty z koncentracją i zapamiętywaniem. Przystępowałam do Programu PZO pełna nadziei jak i również wątpliwości i obaw. Bez większych oczekiwań, że tym razem się uda.
Już po pierwszym tygodniu mile się zaskoczyłam, bo zauważyłam zmiany w moim wyglądzie i samopoczuciu. Z tygodnia na tydzień mogłam cieszyć się z rezultatów. Miałam więcej energii, waga spadała, ubrania zrobiły się luźniejsze, a przede wszystkim poprawiły się moje wyniki laboratoryjne.
Przez ten czas nauczyłam się jeść regularnie, odpowiednio komponować posiłki. Dzięki Programowi PZO udało mi się pozbyć 15 kg, ale nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa i wiem, że osiągnę zamierzony cel.
Uważam, że decyzja o przystąpieniu do Programu Zdrowego Odżywiania była najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć żeby sobie pomóc. Żałuję tylko jednego: że tak długo z nią zwlekałam.
PZO to moje nowe, zdrowsze życie.
Kamila Hybel-Florek