Katarzyna Konkel

Katarzyna Konkel

Hej, z tej strony Katarzyna Konkel

Jeszcze tak całkiem niedawno, nigdy nie zdecydowałabym się pokazać nikomu mojego zdjęcia w wersji XXL. Po prostu byłam zbyt zawstydzona. Nawet nie zauważyłam kiedy tak urosłam, a może po prostu nie chciałam tego zauważyć, potem po prostu było mi zbyt ciężko.
Wieczna zadyszka, bóle nóg, problemy z chodzeniem, a nawet z zakładaniem butów. Najgorsze było to, że żadne ubranie na mnie nie pasowało. Dla kobiety to okropne uczucie, gdy nie jest w stanie niczego na siebie znaleźć w sklepie. To bolało.
Przyszedł na szczęście czas, gdy spojrzałam w końcu w znienawidzone lustro i pomyślałam: „Kobieto to czas, żeby w końcu coś ze sobą zrobić – znajdź rozwiązanie!”
To był najwyższy czas na zmiany, a największa zaczęła się od zmiany mojego myślenia. Odkąd poznałam PZO Program Zdrowego Odżywiania zaczęły dziać się istne cuda. Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe o 180 stopni i z wagi 105 kg dotarłam do miejsca, w którym jestem – moja waga w końcu pokazuje 66 kg. Co najważniejsze od tego czasu nie ma efektu jojo, waga się utrzymuje! A ja pękam z dumy.
Jestem w końcu szczupła, mam świetne samopoczucie. Odzyskałam w końcu wiarę i pewność  siebie! Cieszę się świetnym zdrowiem i życiem, rozwijam swoje pasje, na które mam w końcu mnóstwo energii. Z poczuciem pewności siebie patrzę w lustro i co dzień sobie powtarzam: Kaśka, ale z Ciebie teraz laska! No i przede wszystkim mogę wejść do każdego sklepu i kupić co tylko zechcę.
Wszystko zaczyna się w głowie, wiek nie jest przeszkodą do zmiany, a jedynie  wymówka! Sama mam 52 lata i wiem że, jeśli tylko chcemy, możemy osiągnąć wszystko. I to jest piękne. Zdrowe odżywianie to od teraz mój styl życia.
Jeśli chcesz coś zmienić, działaj i nie czekaj. Nic nie zrobi się samo. Trzymam kciuki za was wszystkie dziewczyny.
Trzymam za was kciuki dziewczyny,
Katarzyna Konkel
Dowiedź się więcej o programie PZO
Jesteś tutaj » Home » Projects » Metamorfozy z PZO » Katarzyna Konkel