Iwona Kozub – Metamorfozy PZO

Iwona Kozub – Metamorfozy PZO

Cześć, nazywam się Iwona Kozub

Program PZO jest ze mną od sierpnia 2016 roku i to była jedna z najlepszych decyzji jaką wtedy podjęłam. Szukałam opcji, żeby tak ogólnie zacząć czuć się lepiej. Oczywiście nic Wam to jeszcze nie mówi. Chodzi mi o moje emocje i o to co się wtedy ze mną działo.
Każdego dnia byłam bez sił, nie miałam ochoty zupełnie na nic. Jeszcze ten wzrok innych, no i często słyszałam jak Ty wyglądasz, weź się w końcu za siebie.
Uwierzcie mi, bardzo chciałam coś zmienić, ale nie umiałam. Brakowało mi silnej woli, ciągle zajadałam stres, który strasznie wszystko mi utrudniał.
Doszło do tego, że wstydziłam się siebie i czułam się nic nie warta. Gorsza od innych. Porównywałam się do każdej kobiety, zazdrościłam im, czułam złość i frustracje z powodu swojego wyglądu.
Taki punkt kulminacyjny był chyba wtedy, kiedy usłyszałam od osoby którą kochałam, że wyglądam jak Kung Fu Panda. Poczułam się jak nikt, bo skoro tak o mnie myśli najbliższa osoba, to pewnie inni mają o mnie podobne zdanie.
Miałam dość takiego samopoczucia, wstydu, braku sił i wtedy postanowiłam podjąć kolejne wyzwanie, tym razem z Programem Zdrowego Odżywiania PZO. Widziałam przecież przemiany innych kobiet. Skoro one sobie poradziły, to ja również dam radę!
Pozbyłam się łącznie 28 kilogramów i uważam, że to świetny wynik.
Miało to jednak większe znaczenie, niż tylko stracone kilogramy. Zyskałam więcej energii i witalności, stałam się bardziej atrakcyjna dla innych, dla siebie, a to spowodowało, że podniosła się znacznie moja samoocena i wiara w siebie.
Myślę, że wszystko co robimy, spowodowane jest chęcią zmiany naszych odczuć. To miało ogromny wpływ na moje życie. Powiedziałabym, że na każdą dziedzinę mojego życia.
Jestem szczęśliwa i dumna z siebie!
PZO pozostanie ze mną na zawsze.
Iwona Kozub