Daria Cibis – Metamorfozy PZO

Daria Cibis – Metamorfozy PZO

Witam, nazywam się Daria Cibis

W Programie Zdrowego Odżywiania jestem od niedawna, ale mimo to, chciałam podzielić się z wami moją pierwszą przemianą, którą osiągnęłam dzięki PZO.
Mam 45 lat i mam dwójkę wspaniałych synów. Ciężko pracuję na cały etat jako kierowca autobusów liniowych. Pracuję nie tylko w tygodniu, ale również w niedziele i święta, tak jak to u kierowcy jest.
Przez tą prace nigdy nie potrafiłam jeść normalnie i utrzymywać stałych i regularnych godzin posiłków. Do tego nie zawsze miałam możliwość wziąć w pracy przerwę, nieregularne wstawanie również nie sprzyjało mojej diecie.
Jestem niesamowicie szczęśliwa, że znalazłam Program, dzięki któremu mogę dopasować swój tryb życia i nie pomijam przy tym żadnych posiłków. Jem teraz regularnie i normalnie, a przede wszystkim zdrowo. Regularne posiłki to jest najważniejsze. Dzięki Programowi Zdrowego Odżywiania nauczyłam się, że gotowanie może być szybkie, zdrowe i proste i może dawać niesamowitą frajdę! Dziękuję z tego miejsca mojej trenerce za wsparcie, jeszcze do celu trochę zostało, ale jestem coraz bliżej.
Dziękuję za każde wsparcie, dziękuję za Program Zdrowego Odżywiania.
Daria Cibis