Paulina Pukaluk

Paulina Pukaluk

Hej, nazywam się Paulina Pukaluk i mam 32l. 🙂

Od 12lat jestem mężatką i mamą 11 letniej Zuzi i 5 letniej Hani. Moje problemy z wagą zaczęły się w pierwszej ciąży-przytyłam 25kg i z rozmiaru 40 weszłam na 44/46… Strasznie źle się czułam w tym ciele, byłam ospała, zmęczona i wiecznie zdenerwowana.
Zaczęłam się odchudzać. Pierwsza dieta -13kg i potem powrót do wagi plus efekt jo-jo. Przez ok 5 lat przerobiłam 4 diety z marnym skutkiem i efektem jo-jo, który nie chciał mnie opuścić. Pomyślałam, że taka już zostanę (gruba), i nic z tym nie zrobię. 🙁
Zaczęły się problemy z kręgosłupem i leczenie, które nic nie dawało i operacja… Potem po operacji praktycznie zero ruchu i znów 4kg na plusie. Myślałam, że zwariuje. W nic się nie mieściłam.
Aż w końcu spotkałam koleżankę, która mega schudła i nie tyje. Opowiedziała mi o Programie Zdrowego Odżywiania, i mimo moich obaw, i zapierania się, że to nie dla mnie weszłam do programu. To była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! 🙂
W pierwszym tygodniu schudłam 3,7kg i -22,5 cm w obwodach. 🙂 Nie chodziłam głodna, potrawy były szybkie i smaczne  Po 4,5 miesiąca było mnie mniej o 20kg i metr w obwodach ciała!!! I co najlepsze-waga się ładnie utrzymuje mimo, że minęło już ponad 17 miesięcy jak poznałam program PZO. Jem to, co lubię (nawet słodycze w zdrowej wersji) 😀 i kocham ten styl życia!
Paulina
Odwiedź mnie na Facebooku
Jesteś tutaj » Home » Projects » Metamorfozy z PZO » Paulina Pukaluk