Magdalena Pelc

Magdalena Pelc

Witaj! Nazywam się Magdalena Pelc.

Do Programu Zdrowego Odżywiania przystąpiłam 31 marca 2020 roku. Odkąd pamiętam ważyłam 69 kilogramów przy wzroście 176 cm i taka waga utrzymywała się u mnie niemalże od zawsze i byłam z niej całkiem zadowolona.
Jednak po ukończeniu 44 roku, kiedy zaczęłam przechodzić menopauzę zaczęły się moje problemy z wagą. Jadłam niewiele, do tego zawsze byłam osobą bardzo aktywną, a kilogramów przybywało z tygodnia na tydzień. Zaczęłam odczuwać bóle w nogach, miałam za wysoki poziom cholesterolu, a przy tym byłam wiecznie zmęczona. Nawet najprostsze czynności mnie męczyły.
Taki stan trwał u mnie aż 5 lat. W końcu jednak powiedziałam sobie dość, tak być nie może! To przecież wstyd, że doprowadziłam się do takiego stanu w takim krótkim czasie. Na szczęście wspaniałe rozwiązanie samo wpadło mi w ręce i poznałam PZO – Program Zdrowego Odżywiania.
Co osiągnęłam w Programie? Przede wszystkim zrzuciłam 22 kilogramy, mam więcej energii i zapału, wszędzie jest mnie teraz pełno, a każdą czynność wykonuję prawie 2 razy szybciej. Dzięki czemu mam więcej czasu dla siebie i rodziny. Wróciłam 'JA’ z dawnych czasów i korzystam z życia na każdym kroku. Sama do siebie się uśmiecham na myśl, że w wieku 50 lat zgubiłam niechciane 22 kilogramy tak prostym sposobem – zaczęłam się zdrowo odżywiać. To naprawdę czyni cuda!
Magdalena Pelc
Odwiedź mnie na Facebooku