Iwona Adamczyk

Iwona Adamczyk
Cześć mam na imię Iwona Adamczyk.
Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieciaków. Przed ciążą byłam szczupłą, wysoką blondynką bez żadnych problemów z dodatkowymi kilogramami. Niestety po ciąży wiele się zmieniło i przybyło mi sporo kilogramów, z którymi nie potrafiłam sobie poradzić.
Po drugiej ciąży było trochę lepiej, jednakże nieregularne jedzenie posiłków i brak czasu dla siebie sprawiło, że kilogramy wciąż wracały. Dodatkowo jestem alergikiem, więc muszę brać leki, które sprawiają, że mam po nich wilczy apetyt. I walka z kilogramami trwała i trwała bez końca.
Po drodze wydarzyła się jeszcze mała kontuzja kostki i byłam zmuszona brać zastrzyki sterydowe, co sprawiło, że zaczęłam puchnąć jak balon. To już było dla mnie za wiele i wiedziałam, że muszę coś z tym w końcu zrobić.
Czułam się źle sama ze sobą. Byłam za „duża”, gruba i nieatrakcyjna. Nie chcę nawet wspominać o ubraniach, w które nie mogłam się zmieścić.
W końcu poznałam PZO – Program Zdrowego Odżywiania. Od tamtej chwili moje życie niesamowicie się zmieniło. W końcu schudłam, aż 18 kg w niecałe 4 miesiące. Teraz jestem zadowolona z życia, a moje problemy z nogą zniknęły bezpowrotnie.
Gotuję to co lubię, lecz robię świadomie i rozsądnie. Dzięki temu mam mnóstwo energii, a moje samopoczucie jest dużo lepsze. Teraz zakładam to co chcę, a zakupy to dla mnie sama frajda i przyjemny czas tylko dla mnie. W końcu czuję sie atrakcyjną kobietą.
Program Zdrowego Odżywiania był najlepszym wyborem w moim życiu, odmienił u mnie wszystko.
Jestem szczęśliwa, że trafiłam do tego Programu i wiem, że już ze mną zostanie na zawsze.
Iwona Adamczyk
Odwiedź mnie na Facebooku