Grażyna Olejniczak

Grażyna Olejniczak

Witam wszystkich, nazywam się Grażyna Olejniczak.

Mam 49 lat i moją przygodę z Programem Zdrowego Odżywiania zaczęłam w 2019 roku po ostatniej hospitalizacji. Choruję na chorobę Crohna Leśniowskiego. Bywa tak, że muszę przyjmować sterydy kilka razy w roku, do tego dochodzi jeszcze nerwica i wiele innych dolegliwości. Po ostatnim pobycie w szpitalu, a miało to miejsce właśnie w 2019 roku powiedziałam sobie, że muszę coś zmienić. W innym wypadku będzie tylko gorzej. Moja waga przekroczyła 70 kilogramów. Wstydziłam się wyjść z domu, wpadłam w depresję, szukałam na stronach internetowych czegoś, co by mi pomogło schudnąć i wtedy pojawiło się właśnie PZO.
Bałam się zacząć! Myślałam sobie, że nie dam rady, że będzie bardzo ciężko.
Okazało się, że jest zupełnie odwrotnie! Zaczynałam z wagą 70 kilogramów. Dzięki zdrowemu odżywianiu schudłam aż15, więc dziś ważę 55 kilogramów. Co trzy miesiące badam krew – siła wyższa – lecz wyniki są książkowe!
Mimo swoich 49 lat zupełnie na tyle się nie czuję. Moje życie się zmieniło, nabrało kolorów, mam więcej siły i energii, a także radości na cały dzień. Cellulit zniknął na dobre, a depresja? Już zapomniałam cóż to takiego.
Choroby swojej nie wyleczę, ale wiem, że nawet z nią mogę przenosić góry. Decyzja jaką podjęłam zaczynając program była najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć!
Grażyna Olejniczak
Odwiedź mnie na Facebooku
Jesteś tutaj » Home » Projects » Metamorfozy z PZO » Grażyna Olejniczak