Daria Cibis

Daria Cibis

Witam, nazywam się Daria Cibis

W Programie Zdrowego Odżywiania jestem od niedawna, ale mimo to, chciałam podzielić się z wami moją pierwszą przemianą, którą osiągnęłam dzięki PZO.
Mam 45 lat i mam dwójkę wspaniałych synów. Ciężko pracuję na cały etat jako kierowca autobusów liniowych. Pracuję nie tylko w tygodniu, ale również w niedziele i święta, tak jak to u kierowcy jest.
Przez tą prace nigdy nie potrafiłam jeść normalnie i utrzymywać stałych i regularnych godzin posiłków. Do tego nie zawsze miałam możliwość wziąć w pracy przerwę, nieregularne wstawanie również nie sprzyjało mojej diecie.
Jestem niesamowicie szczęśliwa, że znalazłam Program, dzięki któremu mogę dopasować swój tryb życia i nie pomijam przy tym żadnych posiłków. Jem teraz regularnie i normalnie, a przede wszystkim zdrowo. Regularne posiłki to jest najważniejsze. Dzięki Programowi Zdrowego Odżywiania nauczyłam się, że gotowanie może być szybkie, zdrowe i proste i może dawać niesamowitą frajdę! Dziękuję z tego miejsca mojej trenerce za wsparcie, jeszcze do celu trochę zostało, ale jestem coraz bliżej.
Dziękuję za każde wsparcie, dziękuję za Program Zdrowego Odżywiania.
Daria Cibis
Odwiedź mnie na Facebooku
Jesteś tutaj » Home » Projects » Metamorfozy z PZO » Daria Cibis