Bożena Zdziarska

Bożena Zdziarska

Cześć, jestem Bożena Zdziarska 🙂

W Programie Zdrowego Odżywiania jestem od maja 2016 roku. Co się zmieniło?
Wszystko! No… prawie wszystko.
Byłam po czterdziestoletnich doświadczeniach z odchudzaniem, jedna dieta lepsza od drugiej. To takie cudowne diety, po których, miałam być szczupła piękna i młoda. Niestety to tak nie działało. Po każdej próbie odchudzania przybierałam na wadze więcej i więcej.
Doprowadziłam się do takiego stanu, że z oporami wiązałam buty. Na drugie piętro wchodziłam dysząc jak stara lokomotywa i tak się właśnie czułam. Staro, grubo, bez sił, za to z różnymi schorzeniami, które nie pozwalały normalnie funkcjonować.
Długo by wymieniać ale takie najważniejsze to oczywiście nadwaga, nadciśnienie (210/110) zatrzymanie wody w organizmie, problemy żołądkowe, anemia i włosy!…
które wypadały garściami.
Kiedy zaczynałam program nie wierzyłam w jego skuteczność, przecież już tyle razy zaczynałam i ciągle kończyło się to dramatem, czemu więc teraz miałoby być inaczej?
Ale bardzo mnie korciło aby spróbować, ten ostatni raz powiedziałam wtedy masz kobieto 57 lat i ostatnią szanse na zmianę, jeśli nic nie zadziała już nigdy nie spojrzysz na żadną dietę!
Dziś mam 61 lat i dziękuję sobie, że nie odpuściłam. Wtedy czułam się jak osiemdziesięcioletnia staruszka, dziś chce mi się żyć. Nie odpuszczajcie! Zmiana stylu życia dodała mi energii, dobrze się czuję i dobrze wyglądam, ale co najważniejsze nie biorę leków na nadciśnienie bo już nie mam takiej potrzeby, mam świetną odporność od czterech lat nie podłapałam żadnego przeziębienia i włosy pięknie odrosły. ( Powiem Wam w sekrecie zmarszczki też mam mniejsze )
Jednym słowem, jak tu się nie zakochać w tym programie, odpowiedzcie sobie same. 🙂
Bożena Zdziarska