Na Przekór Tarczycy
Joanna Markowska

Cześć jestem Asia 😊

Od kilkunastu lat leczę tarczycę – niedoczynność i Hashimoto.
Zanim poznałam Program Zdrowego Odżywiania byłam załamana. Moją chorobę ze smutkiem nazywałam DOŻYWOCIEM. Co rano tabletka i tak do końca życia… męcząc się z dolegliwościami i nadmiarem kilogramów.

Lekarz mówi: – Powinna pani schudnąć. – Ale nie mówi jak jeść, żeby to nastąpiło. Żadnych zaleceń i konkretnych wskazówek odnośnie odżywiania. Wynikiem tego szukamy gdzie popadnie, czytamy w necie przeróżne artykuły, stosujemy różne diety, które na dłuższą metę się nie sprawdzają i dopada nas paskudne jojo. Przerabiałam to na sobie, przez 13 lat, więc wiem z doświadczenia jak to wygląda.

Na szczęście w końcu znalazłam rozwiązanie na to jak:
🦋 pozbyć się otyłości i wstydu
🦋 czuć się atrakcyjnie i kobieco
🦋 poprawić kondycję skóry, włosów i paznokci
🦋 być najedzoną i spokojna
🦋 odzyskać energię i chęci do działania
🦋 łagodzić stres i radzić sobie z emocjami
Dzięki wprowadzeniu kilku zasad zdrowego odżywiania i rozruszaniu metabolizmu w naturalny sposób.

I Ty pokochaj siebie i wybierz najlepsze rozwiązanie. Pokażę Ci moje, a Ty sama zdecydujesz czy jest ono również dla Ciebie.
Będę Cię wspierać i poprowadzę za rękę dzieląc się doświadczeniem i wskazówkami. To będzie dla mnie radość towarzyszyć Ci w drodze do Twojego celu. Odkąd pomagam innym moje dożywocie stało się MISJĄ. 

Nie daj sobie wmówić że czegoś nie da się zrobić!

Ty też możesz odzyskać siebie pomimo i na przeków chorobie tarczycy.

Wypełnij formularz a Ci pomogę!

W Programie Zdrowego Odżywiania jestem od listopada 2015 roku. Właśnie wtedy wprowadziłam zdrowe nawyki żywieniowe, które szybko zaczęły przynosić rezultaty. Efekty były widoczne już po pierwszych tygodniach. W pierwszych 4 miesiącach schudłam 13 kg. Zimą siedząc z chorującym synkiem w domu praktycznie bez ćwiczeń. To było coś niesamowitego i nowego dla mnie. Przed ciążą trzy lata regularnie trenowałam karate i mniej jadłam, a nie miałam takich efektów jak tutaj. W przeszłości próbowałam wielu sposobów i diet, za każdym razem bez skutecznie. Jeśli już trochę schudłam, to wracało z nawiązką. Byłam głodna, a przez to nerwowa i zła😤 Nie umiałam patrzeć na siebie w lustrze i bardzo się wstydziłam.😳

Na szczęście znalazłam rozwiązanie. Przy niedoczynności tarczycy i bez głodu schudłam 29 kg w rok. Sukcesywnie i bez katowania się ćwiczeniami. Poleciało również mnóstwo centymetrów. Odpowiednio nawodniona i odżywiona skóra stopniowo się regenerowała i wchłaniała, więc nie mam jej w nadmiarze. Ten proces wciąż jeszcze trwa.🙂

Odzyskałam dobre samopoczucie, uśmiech i pewność siebie.😊